واژگان موضوع‌بندی‌شده زبان انگلیسی زبان انگلیسی

واژگان موضوع‌بندی‌شده زبان انگلیسی زبان انگلیسی

Words on different Subjects


در این بخش به لیستی از واژگان زبان انگلیسی که براساس موضوع‌های متفاوت دسته‌بندی شده‌اند، دسترسی خواهید داشت.

در این بخش با اسامی انواع حیوانات و مجموعه‌ای از واژگان مرتبط با آن‌ها در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با اسامی اعضای بدن، واژگان مرتبط با توصیف ظاهری، حالات چهره، موقعیت و حرکت بدن و مجموعه‌ای از واژگان مرتبط دیگر در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان انگلیسی مرتبط با اقتصاد، کسب‌وکار، بانکداری، بازار و بازاریابی و واژگان دیگر در مباحث مشابه آشنا می‌شویم.

در این بخش با اسامی انواع کفش و لباس، واژگان مرتبط با دنیای مد، طلا و جواهرات، لوازم آرایشی بهداشتی و لوازم جانبی و ... در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با انواع جرم و مجازات، فرآیندهای قانونی و حقوقی، مشاغل حقوقی و واژگان مرتبط با عدالت، پلیس، زندان و ... در زبان انگلیسی آشنا خواهیم شد.

در این بخش با مجموعه‌ای از واژگان مرتبط با دنیای هنر از قبیل آثار و تکنیک‌های هنری، سبک‌های هنری، انواع فیلم، سبک‌های موسیقی و ... در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان انگلیسی مرتبط با آموزش و تحصیل که شامل انواع مدرسه، موسسات آموزش عالی، امتحانات، مدارک دانشگاهی و ... است، آشنا می‌شویم.

در این بخش با مجموعه‌ای از واژگان مرتبط با خانواده و مراحل زندگی، روابط دوستانه و عاشقانه، اسامی اشخاص و حیوانات خانگی و ... در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با اسامی انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها، انواع رستوران‌ها و نحوه آماده کردن غذاها و مجموعه‌ای از واژگان مرتبط دیگر در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان مرتبط با سلامتی، بیماری‌های جسمی و روانی، رژیم و عادات غذایی سالم و ناسالم و مجموعه‌ای از واژگان مرتبط دیگر در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با اسامی انواع خانه‌ها و ساختمان‌ها، اجزای خانه، سبک‌های معماری و دکوراسیون داخلی، بناهای تاریخی و اماکن مذهبی و ... در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با اسامی انواع زبان‌ها و واژگان مرتبط با مهارت‌ها و ابزارهای زبانی، دستور زبان، علایم نگارشی و آواشناسی در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با مجموعه‌ای گسترده از انواع ورزش‌های توپی، آبی، زمستانی، رزمی و همچنین انواع بازی‌ها و سرگرمی‌های متداول در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان مرتبط با کیهان، سیاره زمین و طبیعت، سفر به فضا، پدیده‌ها، منابع و بلایای طبیعی، مناطق جغرافیایی و ... در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با مجموعه‌ی گسترده‌ای از واژگان مرتبط با احساسات انسانی در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با اسامی انواع مذاهب و مراسم‌های مذهبی، سیاست و دیدگاه‌های سیاسی و نظام‌ها، روابط بین‌الملل و واژگان مرتبط دیگر در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان مرتبط با خرید حضوری و خرید اینترنتی، نحوه پرداخت هزینه، اسامی انواع فروشگاه‌ها و واژگان مرتبط دیگر در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان و اصطلاحات مرتبط با مهندسی، ریاضیات و علوم طبیعی در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان مرتبط با معضلات اجتماعی از قبیل فقر و قحطی، مهاجرت و همچنین گروه‌های اجتماعی و عدالت اجتماعی در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان مرتبط با فناوری‌هایی از قبیل رایانه، تلفن و اینترنت و زیر مجموعه‌های آن‌ها در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان مرتبط با رسانه، مطبوعات، اخبار و خبرنگاری در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با انواع سفر، تعطیلات، وسایل نقلیه و حمل‌ونقل عمومی و همچنین واژگان مرتبط با صنعت گردشگری و اسامی کشورها و ... در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با واژگان مرتبط با جنگ و درگیری‌های نظامی، اعتراضات، تروریسم و همچنین نیروی دریایی، زمینی و هوایی و انواع تسلیحات در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با انواع مشاغل و حرف و واژگان مرتبط با بازار کار و زندگی کاری در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

در این بخش با مجموعه‌ی گسترده‌ای از واژگان مرتبط با شخصیت‌های انسانی در زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.

دانلود اپلیکیشن آموزشی + دیکشنری رایگان