درباره ما

بزرگترین وبسایت فارسی آموزشی زبان های خارجی

معرفی وبسایت

وبسایت بیاموز با هدف بهبود دسترسی فارسی زبانان به منابع یادگیری زبان‌های خارجی و ایجاد یک بستر آموزشی کامل و یکپارچه طراحی شده و یکی از پروژه‌های جانبی مجموعه بیاموز است. محتوای این وبسایت توسط کارشناسان زبان مجموعه بیاموز تالیف یا ترجمه شده و در تهیه محتوا به نکات و استانداردهای آموزشی توجه شده است.این وبسایت از نظر حجم محتوا و میزان بازدید و کاربران بزرگترین وبسایت آموزش زبان‌های خارجی به شمار می‌رود.

وبسایت آموزش زبان بیاموز، شامل چندین بخش اصلی است. بخش واژه‌آموزی این وبسایت شامل یک کتابخانه بسیار بزرگ از واژگان طبقه‌بندی شده است که امکان یادگیری در همه سطوح از مبتدی تا پیشرفته را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. این بخش همچنین دارای دو ابزار ساده برای مرور واژگان و بررسی میزان یادگیری توسط فلش‌کارت است. در بخش گرامر و تلفظ هم زبان‌آموز می‌تواند با اصول گرامری و قواعد تلفظ هر زبان آشنا شود.

معرفی مجموعه بیاموز

مجموعه بیاموز یک مجموعه نرم‌افزاری-آموزشی است که در زمینه تولید محتوا و نرم‌افزار آموزشی به ویژه در حوزه آموزش زبان‌های خارجی فعالیت می‌کند. این مجموعه توسط گروهی از متخصصان زبان و علوم کامپیوتر راه‌اندازی شده است و فعالیت آن گذشته از جنبه آموزشی، به مفاهیم تحقیقاتی مرتبط با حوزه آموزش و آموزش زبان هم گسترش پیدا می‌کند.

معرفی تیم

دیکشنری بیاموز، حاصل تلاش یک تیم متخصص و پرتوان است. تیم بیاموز به طور ثابت در حال دریافت بازخوردها و بهبود و گسترش دیکشنری است. در ادامه می‌توانید با اعضای اصلی این تیم آشنا شوید.

علی شهدوست مدیر محتوا
کیمیا فضایی کارشناس ارشد محتوای انگلیسی
رضا مهری کارشناس ارشد محتوای انگلیسی
شیدا خوشخو کارشناس محتوای ترکی استانبولی
آرزو درویشی کارشناس محتوای فرانسه
ریحانه اویار حسینی کارشناس محتوای اسپانیایی
حسین شهدوست مدیر فنی
یاسمن سیفاریان اصل توسعه‌دهنده ارشد اندروید
رضا جلیل آذر توسعه‌دهنده وب
نگین خنجری کارشناس روابط عمومی
طهمورث صفری توسعه دهنده وب
مینا صادقی کارشناس محتوای عربی
زینب رشیدی تصویرساز و طراح
علی قلعه یان توسعه دهنده وب
مهدی شهبازیان کارشناس محتوای انگلیسی
حدیث وحیدی تصویرساز و طراح
رسول عسکری کارشناس زبان انگلیسی